Dorastenci si vezú z Považskej Bystrice dokopy 4 body

17.02.2018

Mladší aj starší dorastenci úspešne.

Mladší dorast :  MŠK Považská Bystrica 11:28 /4:11/ HK Agro Topoľčany

Mladší dorastenci viedli v 8.minúte 3:0,prvý gól Považskej Bystrice padol až v 9.minúte stretnutia.Zápas sa stále lepšie vyvíjal pre hráčov Topoľčian ktorí už v 26.minúte viedli 10:3 a výsledok s rozdielom o 7 gólov si udržali až do konca prvého polčasu /4:11/. V druhom polčase Topoľčiansky hráči stále pokračovali a Považskej Bystrici dovolili prvý gól v druhom polčase streliť až v 37.minúte stretnutia za stavu 16:4 na 16:5 autorom gólu bol Štefina. Topoľčiansky hráči nakoniec zvíťazili vysokým rozdielom 28:11.

Starší dorast : MŠK Považská Bystrica 11:28 /4:11/ HK Agro Topoľčany

V tomto zápase viedli v 1.minúte hráči Považskej Bystrice 1:0 a Topoľčancom sa prvý gól podarilo streliť až v 4.minúte stretnutia. V 11.minúte už Topoľčanci viedli 6:3 a vedenie si udržali až do konca 1.polčasu po ktorom viedli v Považskej Bystrici 15:9. Druhý polčas otvoril gólom v 32.minúte hráč Topoľčian Blaho ktorý skóroval na 16:9 , pri výlúčení hráča Topoľčian sa Považskej Bystrici podarilo streliť dva góly a znížiť na stav 11:16 . V 41.minúte znížoval na stav 15:19 hráč Považskej Bystrice a od tohto gólu Považská Bystrica mala gólovu odmlku takmer 16.minút/41:32-57:10/ , za ten čas stihli Topoľčiansky hráči streliť 7 gólov a hráč Topoľčian Oliver Tóth videl červenú kartu v 46.minúte stretnutia za 3-krát 2.minúty. Topoľčanci 6.minút do konca stretnutia viedli nad Považskou Bystricou stavom 26:15 a posledných 6 minút Topoľčanci gól streliť nedokázali a nad Považskou Bystricou zvíťazili 26:17.